Кейтеринг – це приготування і доставка страв до місця проведення Вашого свята, оформлення приміщення, сервіровка столів, обслуговування заходу офіціантами. Все це наш ресторан робить на високому, професійному рівні, намагаючись максимально відповідати вимогам замовника.

Ми любимо свою роботу, тому нам довіряють проведення заходів будь-якої складності. Можливо без перебільшення сказати, що індивідуальний підхід до кожного клієнта і висока культура обслуговування завжди характеризували нас.

Разом з виїзним кейтерингом від кафе “Заімка” Вам залишиться тільки відпочивати і отримувати безліч позитивних емоцій.

Також ми завжди готові привезти Вам справжнє пиво.

 

 

У наш час фуршет є затребуваним, так як він є практичний і зручний. Коли часу мало, а гостей багато, фуршет як не можна, до речі. Ділові зустрічі, корпоративні вечірки, презентації, відкриття виставок, зустрічі друзів – все це найкращим чином поєднуються з фуршетом. Фуршет чудовий тим, що він допускає більш розкуту, живу манеру спілкування, експромт. На фуршеті можна і смачно перекусити, освіжиться або зігрітися різноманітними напоями, пожартувати, посміятися, дозволити собі який-небудь дружній жест. І, разом з тим, фуршет дає можливість несподівано легко і невимушено вирішити, якщо потрібно, який-небудь серйозне питання.

При організації фуршету ми забезпечимо Вам затишок, зручність і все, що потрібно для гарного настрою.

 

 

Якщо у Вас виникає питання, де і як провести найромантичніший і світлий день у Вашому житті – весілля, то наше кафе – кращий вибір.
Стилізований інтер’єр, спеціальна пропозиція банкетного меню, ексклюзивні вина дозволять Вам і Вашим гостям насолодитися атмосферою цього незабутнього вечора.
Наш колектив надасть вам підтримку у виборі ведучого, розробці сценарію Вашого заходу, декоруванні залу, музичний супровід і багато іншого.
А Вам залишиться тільки насолоджуватися моментом.

 

Доставка здійснюється по меню, нашими водіями.

Час доставки: щодня з 11-00 до 20-00

 

 

 

 

 

Сохранить

Сохранить